Giziński wygrywa Endurance! Super nagroda Spring Prix – testy profesjonalnym kartem!

We wtorek na naszym torze odbył się wyścig Endurance podczas, którego kierowcy mieli do pokonania 100 okrażeń i musieli wykonać trzy pit stopy. Zwycięzcą został Dariusz Giziński, który wyprzedził załogi Czopp – Mućka i Dreszer – Paderewski. Co ciekawe szybsi na torze od zwycięzcy byli Czesław Kochanowski oraz Czopp – Mućka, ale doskonała taktyka pit stopów Gizińskiego zaowocowała zwycięstwem w wyścigu.

Zapraszamy do udziału w Spring Prix, w którym ogromne znaczenie będzie miał progres osiągów kierowcy. Wystarczy zdobyć czas w TOP 10 na tablicy i zakwalifikować się do wielkiego finału składającego się aż z trzech wyścigów!
Dwa etapy rywalizacji. Pierwszy to zdobywanie punktów bonusowych za wejście na tablicę, awans lub poprawienie czasu. Drugi etap to trzy sprinty finałowe, które odbędą się na początku czerwca.

Walka odbywa się w trzech kategoriach: Open (doważenie: mężczyźni 85 kg, kobiety 70 kg), Kobiety (bez doważenia) oraz Junior (mini kart).

Wyścigi finałowe nie podlegają opłacie wpisowego.

Wśród nagród m.in.profesjonalny dzień testowy na torze kartingowym w Toruniu. Zwycięzca zasiądzie za kierownicą karta DINO z silnikiem Vortex Rok 125 cm o mocy 30 KM. Podczas jazd kierowca będzie miał zapewnioną profesjonalną obsługę techniczną oraz trenerską.

Więcej informacji w dziale wyścigi.

Wyniki wyścigu Endurance:

1. Dariusz Giziński
2. Michał Czopp, Krystian Mućka
3. Piotr Dreszer, Bartosz Paderewski
4. Dawid Mrozik, Jakub Wasilewski
5. Bolesław Szwed, Krzysztof Zdun
6. Sebastian Ruszczyk, Patryk Morawski
7. Czesław Kochanowski