Mamy Mistrzów 2017!!!

DSC_2315

W niedzielę na naszym torze odbyły się Mistrzostwa Warmii i Mazur w Kartingu 2017 – Dino Kart. W imprezie wzięło udział blisko 20 zawodników, którzy od samego rana walczyli o udział w finale podczas kwalifikacji i wyścigów eliminacyjnych. Sześciu finalistów rozpoczęło od sesji Super Pole, a później wystartowało w trzech wyścigach finałowych. Walka w każdym z nich była bardzo zacięta i wyrówana. O ostatecznej klasyfikacji zadecydowały nie tylko zdobyte punkty, ale również wyniki kwalifikacji ze względu na równą liczbę zdobytych punktów przez aż trzech kierowców. Mistrzem Warmii i Mazur w Kartingu 2017 został Mateusz Witkowski, I V-ce Mistrzem został Michał Czopp, a tytuł II V–ce Mistrza zdobył Dawid Mrozik.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy, wkrótce również obszerna relacja telewizyjna na antenie TVP3 Olsztyn.

Już jutro ruszamy z Kormoran Winter Cup w aż czterech kategoriach. Więcej informacji w dziale wyścigi.