Niesamowita Beata!
Wczoraj na naszym torze odbył się pierwszy wyścig wliczający się do Kormoran Summer Cup 2018. Zawodnicy mieli utrudnione zadanie, ponieważ jazdy odbyły się na zmienionej konfiguracji toru. Kwalifikacje i wyścig to zwycięstwo Beaty Pylińskiej, tuż za nią odbyła się zacięta walka o miejsca na podium. W kwalifikacjach drugi był Krystian Mućka, a trzecie miejsce zajął Marek Kowalik. Po starcie wyścigu startujący z czwartego pola Michał Czopp szybko awansował na trzecie miejsce i przez kilkanaście okrążeń walczył z Mućką o drugie, a prowadząca Pylińska dzięki temu bezpiecznie oddalała się od rywali. Czopp po wygranej walce z Mućką rozpoczął pogoń za liderką wyścigu, jednak Beata utrzymała bezpieczny dystans i niezagrożona wygrała rywalizację.

Do końca Summer Cup pozostały cztery wyścigi, każdy na innej wersji toru oraz walka z czasem na tablicy do końca sierpnia. Każdy może dołączyć do rywalizacji.
Nagroda główna w kategorii Open to profesjonalny dzień testowy na torze kartingowym w Toruniu. Zwycięzca zasiądzie za kierownicą karta DINO z silnikiem Vortex Rok 125 cm o mocy 30 KM!

Kalendarz:
20.06 – 31.08 Tablica Rekordów
6.08 Joker Lap Race
11.09 Trzy wyścigi – każdy w innym wariancie toru.

Liczba miejsc w wyścigach ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Kategorie: Open, Kobiety oraz Junior.

Więcej informacji w dziale wyścigi.

Wyniki wyścigu nr 1
1. Beata Pylińska
2. Michał Czopp
3. Krystian Mućka
4. Marek Kowalik
5. Konrad Dudziński
6. Mariusz Borowski