Kariera

Pasjonujesz się motoryzacją i szukasz pracy, która jest z nią związana? Podoba Ci się nadzorowanie rywalizacji na torze. Masz dryg do marketingu lub sprzedaży? A może regulacja silników, mechanika i kontrola techniczna to Twoja mocna strona?

Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi: TAK! to praca na Torze Kartingowym Kormoran jest właśnie dla Ciebie! ;) Szukamy osób kreatywnych, zaangażowanych i radzących sobie z powierzonymi zadaniami. Gwarantujemy, że praca u nas to ciekawa przygoda, a dodatkowo możesz stać się jednym z najszybszych zawodników na torze codziennie szlifując jazdę gokartem!

Oferujemy pracę w młodym i energicznym zespole popołudniami i w weekendy, elastyczny grafik, który pozwoli połączyć pracę ze studiami lub innymi zajęciami, a także niczego sobie zarobki ;)

Wyślij swoje CV na adres praca@torkormoran.pl, możesz też przynieść je osobiście w godzinach pracy toru. Nie czekaj, może czekamy właśnie na Ciebie ! ;)

ZAREZERWUJ TOR

Brak wolnych gokartów w wybranych godzinach. Proszę wybrać inne godzinyJeśli chcesz zarezerwować podwójny gokart wpisz informację w polu uwagi.

DANE KONTAKTOWE

ANULUJ