Wyścigi

Zapraszamy do wzięcia udziału w rywalizacji sportowej

KORMORAN WINTER CUP 2018

Aby wziąć udział wystarczy podczas standardowych biegów zdobyć czas w TOP 10 Tablicy Rekordzistów w kategorii Open (doważenie: mężczyźni 85kg, kobiety 70kg). Rywalizacja będzie trwała przez trzy miesiące (grudzień, styczeń, luty). Na początku każdego kolejnego miesiąca (3 stycznia, 5 lutego, 5 marca o godz. 20:30) odbywać się będzie punktowany wyścig dla najlepszych 10 zawodników tablicy w kategorii Open (wyścigi nie podlegają opłacie wpisowego). Zwycięzcami Kormoran Winter Cup 2018 zostaną kierowcy, którzy zdobędą największą liczbę punktów z trzech wyścigów. Punktacja wyścigów zgodnie z liczbą uczestników (np. przy 10 uczestnikach punktacja 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4 ,3 ,2, 1), ostatni wyścig pucharu będzie podwójnie punktowany. Czasy na tablicy będą umieszczane od nowa w każdym miesiącu. Wyścig miesiąca nie odbędzie się w przypadku mniejszej liczby chętnych niż 6 zawodników – punkty zostaną przydzielone tylko za pierwsze trzy miejsca według kolejności na tablicy 3, 2, 1 pkt.

Zimowa rywalizacja to także kategorie:

Lady’s Winter Cup (kobiety bez doważenia), Junior Winter Cup dla dzieci i młodzieży jeżdżącej standardowym kartem (min. 135 cm wzrostu, bez doważenia), która do końca marca 2018 nie będzie miała ukończonych 18 lat oraz Junior Mini Winter Cup (dla dzieci jeżdżących mini kartem).

Czasy w powyższych kategoriach zdobywane są na tablicy do końca lutego. W marcu odbędą się finałowe wyścigi wymienionych kategorii. W przypadku małego zainteresowania klasyfikacja zostanie ogłoszona w oparciu o wyniki na tablicy tych kategorii.

Kierowcy, którzy chcą zostać sklasyfikowani we wszystkich kategoriach Winter Cup przed rozpoczęciem biegu muszą zgłosić to w recepcji toru m.in. w celu ewentualnego doważenia.

 

KORMORAN SUPER CHALLENGE

W poniedziałek 12 lutego 2018 o godzinie 20:00 odbędą się wyścigi w trzech różnych formatach rywalizacji.

Kwalifikacje to suma czasów trzech okrążeń, z których każde będzie musiało być przejechane w innym wariancie toru (krótki, joker i pełny). Wyniki kwalifikacji będa ustalone na podstawie sumy czasów okrążeń i będa decydowały o polach startowych do pierwszego z trzech wyścigów na dystansie 8 okrążeń każdy.

Pierwszy wyścig odbędzie się na skróconej pętli toru, drugi na skróconej pętli z możliwościa użycia jednorazowo joker lap (pola startowe według odwróconej kolejności na mecie wyścigu nr 1). Trzeci wyścig wystartuje zgodnie z wynikami wyścigu nr 2 i rywalizacja będzie przebiegała po pełnej pętli toru z możliwością jednorazowego użycia joker lap.

Klasyfikacja zawodów na podstawie zdobytych punktów podczas sesji kwalifikacyjnej oraz wyścigów. Podczas zawodów będzie obowiązywało doważenie zawodników (mężczyźni 85 kg, kobiety 70 kg).

Zgłoszenia przyjmujemy w recepcji toru do dnia 6.02.2018. Liczba miejsc ograniczona.

ZAREZERWUJ TOR

Brak wolnych gokartów w wybranych godzinach. Proszę wybrać inne godzinyJeśli chcesz zarezerwować podwójny gokart wpisz informację w polu uwagi.

DANE KONTAKTOWE

ANULUJ