Wyścigi

Zapraszamy do udziału w rywalizacji sportowej!

PUCHAR JESIENI!

Wystarczy zdobyć czas TOP 10 Tablicy Rekordzistów w kategoriach: Mężczyźni, Kobiety oraz Junior (mini kart) w miesiącach wrzesień, październik i listopad. Na koniec każdego miesiąca rywalizacji najlepsi z kategorii otrzymają punkty zgodnie z kolejnością na tablicy według schematu 10, 8, 6, 5, 4, 3, 2, 1. Po zamknięciu miesiąca wyniki zostają zdjęte z tablicy i walka o miejsca zaczyna się od nowa. Zwycięzcami Pucharu Jesieni zostaną kierowcy, którzy zdobędą największą liczbę punktów w swojej kategorii. W przypadku zdobycia takiej samej liczby punktów decydujący będzie najlepszy czas z całego okresu rywalizacji.

Jazdy odbywają sie podczas standardowych biegów. Przed rozpoczęciem jazd należy zgłosić chęć udziału w rywalizacji.

 

MISTRZOSTWA WARMII I MAZUR W KARTINGU 2018

Zapraszamy do udziału w kolejnej, czwartej już edycji Mistrzostw Warmii i Mazur w Kartingu na Torze Kormoran w Olsztynie.

Impreza odbędzie się 8 grudnia 2018 roku i będzie miała charakter otwarty, może w niej wziąć udział każdy zgłoszony wcześniej kierowca, który spełnia warunki regulaminu.

Najlepsi zawodnicy otrzymają tytuły mistrzowskie oraz atrakcyjne nagrody w tym m.in. sportowy przejazd za kierownicą samochodu rajdowego kategorii WRC2 – Ford Fiesta R5. Wśród nagród również dzień testowy wyczynowym kartem DINO z silnikiem o mocy 30 KM na profesjonalnym torze, weekend w Zalesie Mazury Active Spa, atrakcyjne pakiety voucherów i inne.

Zawody zostaną podzielone na dwa etapy, które odbędą się tego samego dnia.

Pierwszy etap to eliminacje, które rozpoczną się o godz. 09:00 briefingiem dla zawodników.

Faza I

Wszyscy zawodnicy wezmą udział w podwójnych kwalifikacjach (suma najlepszych czasów z pierwszej i drugiej kwalifikacji). Po kwalifikacjach zawodnicy z pozycji 1 i 2 awansują bezpośrednio do finału imprezy.

Faza II

Zawodnicy (bez pierwszej dwójki kwalifikacji) podzieleni na dwie grupy (parzyste oraz nieparzyste miejsca z kwalifikacji Fazy I) wezmą udział w wyścigach eliminacyjnych (po jednym dla grupy), których zwycięzcy bezpośrednio awansują do finału. W przypadku większej liczby uczestników istnieje możliwość zmiany przebiegu Fazy II przez organizatora i podział na grupy wraz z awansami.

Faza III

Pozostali zawodnicy wezmą udział w podwójnych kwalifikacjach (suma najlepszych czasów z pierwszej i drugiej kwalifikacji) i zostaną przydzieleni według uzyskanych wyników do wyścigów A,B,C. Najlepsi kierowcy wyścigu C awansują do kolejnego wyścigu czyli do B i z B do wyścigu A. Zawodnicy z pierwszych dwóch miejsc wyścigu A awansują do finału imprezy. W zależności od liczby uczestników dokładny harmonogram wyścigów Fazy III oraz system awansów zostanie ogłoszony w dniu imprezy.

Drugi etap zawodów to finał Mistrzostw Warmii i Mazur, który odbędzie się po około godzinnej przerwie od zakończenia pierwszego etapu.

Do finału zostanie zakwalifikowanych 6 kierowców zgodnie z rywalizacją podczas trzech faz eliminacji. Każdy finalista weźmie udział w trzech wyścigach w różnych wariantach toru. Przed każdym z nich odbędzie się sesja Super Pole (jedno mierzone okrążenie na czas), według której zostanie przydzielone pola startowe do danego wyścigu.

Podczas całych zawodów będzie obowiązywało wyrównanie wagowe zawodników do 85 kg oraz losowanie wózków przed każdym przejazdem kwalifikacyjnym, wyścigiem eliminacyjnym oraz sesją Super Pole. Każdy zawodnik musi mieć minimum 55 kg wagi oraz spełniać wymagania dotyczące jazdy gokartem Dino dla dorosłych.

Zgłoszenia w recepcji toru.

 

 

ZAREZERWUJ TOR

Brak wolnych gokartów w wybranych godzinach. Proszę wybrać inne godzinyJeśli chcesz zarezerwować podwójny gokart wpisz informację w polu uwagi.

DANE KONTAKTOWE

Dane osobowe, które dobrowolnie zostaną podane w formularzu rezerwacyjnym będą przetwarzane w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) w celu dokonania rezerwacji przejazdu na Torze Kartingowym Kormoran przez Administratora danych M ACTION POLAND Sp. z o.o. (firma prowadzącą działalność Toru Kartingowego Kormoran). Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia, jak również prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Jeśli nie wyraża Pan/i zgody na przetwarzanie danych bardzo prosimy o niedokonywanie rezerwacji poprzez stronę i kontakt telefoniczny z recepcją toru pod nr 504 476 171 (czynny w godzinach pracy obiektu).

ANULUJ