Wyścigi

Zapraszamy do udziału w rywalizacji sportowej!

PUCHAR JESIENI!

Wystarczy zdobyć czas na Tablicy Rekordzistów w kategoriach: Mężczyźni, Kobiety oraz Junior (mini kart) w miesiącach wrzesień, październik i listopad. Na koniec każdego miesiąca rywalizacji najlepsi z kategorii otrzymają punkty zgodnie z kolejnością na na tablicy według schematu 10, 8, 6, 5, 4, 3, 2, 1. Po zamknięciu miesiąca wyniki zostają zdjęte z tablicy i walka o miejsca zaczyna się od nowa. Zwycięzcami Pucharu Jesieni zostaną kierowcy, którzy zdobędą największą liczbę punktów w swojej kategorii. W przypadku zdobycia takiej samej liczby punktów decydujący będzie najlepszy czas z całego okresu rywalizacji.

Jazdy odbywają sie podczas standardowych biegów. Przed rozpoczęciem jazd należy zgłosić chęć udziału w rywalizacji.

 

ZAREZERWUJ TOR

Brak wolnych gokartów w wybranych godzinach. Proszę wybrać inne godzinyJeśli chcesz zarezerwować podwójny gokart wpisz informację w polu uwagi.

DANE KONTAKTOWE

Dane osobowe, które dobrowolnie zostaną podane w formularzu rezerwacyjnym będą przetwarzane w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) w celu dokonania rezerwacji przejazdu na Torze Kartingowym Kormoran przez Administratora danych M ACTION POLAND Sp. z o.o. (firma prowadzącą działalność Toru Kartingowego Kormoran). Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia, jak również prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Jeśli nie wyraża Pan/i zgody na przetwarzanie danych bardzo prosimy o niedokonywanie rezerwacji poprzez stronę i kontakt telefoniczny z recepcją toru pod nr 504 476 171 (czynny w godzinach pracy obiektu).

ANULUJ