ZAREZERWUJ TOR

Brak wolnych gokartów w wybranych godzinach. Proszę wybrać inne godzinyJeśli chcesz zarezerwować podwójny gokart wpisz informację w polu uwagi.

DANE KONTAKTOWE

Dane osobowe, które dobrowolnie zostaną podane w formularzu rezerwacyjnym będą przetwarzane w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) w celu dokonania rezerwacji przejazdu na Torze Kartingowym Kormoran przez Administratora danych M ACTION POLAND Sp. z o.o. (firma prowadzącą działalność Toru Kartingowego Kormoran). Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia, jak również prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Jeśli nie wyraża Pan/i zgody na przetwarzanie danych bardzo prosimy o niedokonywanie rezerwacji poprzez stronę i kontakt telefoniczny z recepcją toru pod nr 504 476 171 (czynny w godzinach pracy obiektu).

ANULUJ

GODZINY OTWARCIA Pon - Czw 15:00 - 21:00 Piątek 15:00-22:00 Sobota 11:00-22:00 Niedziela 11:00 - 21:00

Aktualności

Zobacz Wszystkie
Rozpoczynamy driftowanie!
Już w najbliższy weekend rozpoczynamy pierwsze jazdy na naszym nowym torze do driftu. Poznaj karting w zupełnie innym wymiarze!
Specjalna nawierzchnia i gokarty Dino w najnowszej specyfikacji dostępne będą w sobotę od godziny 11:00 do 22:00 i w niedziele od godziny 11:00 do 21:00.
W piątek od godziny 19:00 tor do jazd będzie dostępny dla posiadaczy Złotej Karty Członkowskiej.
Zwycięzcy Summer Cup!
W poniedziałek odbył się finał Summer Cup 2019, w którym kierowcy kategorii Kobiet i Mężczyzn wzięli udział w trzech wyścigach z Joker Lap poprzedzonych sesją Super Pole. Ostatecznie w kategorii Mężczyzn zwyciężył Adrian Borys, drugie miejsce zajął Czesław Kochanowski, a trzecie Damian Lewandowski. Wśród kobiet najlepsza okazała się Julia Drozdowska, kolejne miejsca zajęły Elina Aleksejeva i Julia Olbryś. W kategorii Juniorów pierwsze miejsce zajął Kamil Marcinkiewicz przed Adamem Kochanowskim i Tymoteuszem Burenkow.
Przypominamy, że w recepcji toru przyjmujemy już zgłoszenia do Grand Prix Polski oraz Mistrzostw Warmii i Mazur, które odbędą się 27 października. Wśród nagród między innymi sportowy przejazd za kierownicą samochodu rajdowego kategorii WRC2 – Ford Fiesta R5, a także testy w oficjalnym zespole organizatora serii ROK CUP Poland za kierownicą karta Tony z silnikiem Vortex o mocy 36 KM i weekend SPA.

Więcej informacji w dziale wyścigi.

Zgłoszenia przyjmujemy w recepcji toru. Do 10 września specjalna oferta na wpisowe.

Zapraszamy do wirtualnego świata pełnego wyścigowych emocji!

Już od 27 sierpnia do naszej stałej oferty dołączamy symulator, który został zaprojektowany pod kątem profesjonalnego treningu przygotowawczego do wyścigów samochodowych, rajdów, rallycrossu i driftu. Zastosowana technika laserowa pozwala na idealne odwzorowanie wielu obiektów wyścigowych z całego świata. Do wyboru będą nie tylko rozmaite tory, ale i kilkadziesiąt samochodów różnych dyscyplin, od najnowszych zaawansowanych technicznie konstrukcji po kultowe modele. Zastosowanie takich elementów jak hydrauliczny układ hamulcowy, dźwignia zmiany biegów czy hamulca ręcznego przeniesiona wprost z samochodu wyczynowego, profesjonalne pasy czy wybór kierownic w zależności od rodzaju pojazdu gwarantuje bardzo duży realizm symulacji. Użytkownik może korzystać z trzech monitorów jak również z gogli VR w technologii 5K.

Zapraszamy :)