ZAREZERWUJ TOR

Brak wolnych gokartów w wybranych godzinach. Proszę wybrać inne godzinyJeśli chcesz zarezerwować podwójny gokart wpisz informację w polu uwagi.

DANE KONTAKTOWE

Dane osobowe, które dobrowolnie zostaną podane w formularzu rezerwacyjnym będą przetwarzane w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) w celu dokonania rezerwacji przejazdu na Torze Kartingowym Kormoran przez Administratora danych M ACTION POLAND Sp. z o.o. (firma prowadzącą działalność Toru Kartingowego Kormoran). Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia, jak również prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Jeśli nie wyraża Pan/i zgody na przetwarzanie danych bardzo prosimy o niedokonywanie rezerwacji poprzez stronę i kontakt telefoniczny z recepcją toru pod nr 504 476 171 (czynny w godzinach pracy obiektu).

ANULUJ

GODZINY OTWARCIA Pon - Czw 15:00 - 21:00 Piątek 15:00-22:00 Sobota 11:00-22:00 Niedziela 11:00 - 21:00

Aktualności

Zobacz Wszystkie
Ruszyły zapisy do zimowej edycji szkółki kartingowej! 
 
Zapraszamy na zimowe zajęcie na Torze Kartingowym Kormoran dla dzieci i młodzieży. Spotkania będą odbywały się w okresie ferii. Przewidujemy grupę początkującą, średnio zaawansowaną i zaawansowaną.
Podczas zajęć szkółki uczestnicy będą m.in. szlifować technikę jazdy, trenować taktykę walki na torze i zostaną zaznajomieni z wieloma aspektami motorsportu.
Zapisy przyjmujemy do 20 stycznia w recepcji toru lub poprzez e-mail sport@torkormoran.pl, a dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się pod nr tel.: 513-161-866.
 
Zapraszamy!

 

Szkoła mistrzów kierownicy. Dwumiejscowy gokart Twin, Puffo dla najmłodszych i Mini Karty dla dzieci.

Wszyscy najlepsi kierowcy rajdowi i wyścigowi na świecie zaczynali od gokartów. Na Torze Kartingowym Kormoran w Olsztynie najmłodsi mają szereg opcji, aby rozpocząć karierę kierowcy, a przy okazji spędzić aktywnie czas dobrze się bawiąc.
Na początek proponujemy jazdę dwumiejscowym Twinem. Gokart wyposażony w dwie zespolone kierownice umożliwia naukę jazdy pod pełną kontrolą opiekuna.

Kolejny etap to samodzielna jazda gokartem Puffo dla dzieci od 4 roku życia, którego specyfika umożliwia pełne dopasowanie do najmniejszych kierowców poprzez wielostopniową regulacje pedałów. Pierwsze jazdy odbywają się podczas biegów na wyłączność i przy aktywnym uczestnictwie opiekuna.

Dzieci o wzroście powyżej 135 cm mogą już jeździć samodzielnie z innymi uczestnikami. Gokarty Junior Mini Kart mają niską masę i specjalne ustawienia układu jezdnego, dzięki czemu są bardzo zwrotne i lekko się prowadzą. Dodatkowo pasy bezpieczeństwa gwarantują prawidłową pozycję i zwiększają bezpieczeństwo.

Dla młodych kierowców, którzy chcą się jeszcze bardziej rozwijać prowadzimy zajęcia szkółki kartingowej. 14 stycznia ruszają zapisy do zimowej edycji szkółki.

Więcej informacji w recepcji toru.

Odbierz swoją złotą kartę!
Dla stałych klientów mamy złotą kartę członkowską, która gwarantuje szereg przywilejów takich, jak:
 
20% rabatu na standardowe przejazdy
 
20% rabatu dla trzech osób towarzyszących, które jadą w tym samym biegu
 
20% rabatu na indywidualny wynajem sali VIP
 
bezpłatny przejazd w dniu urodzin
 
każdy 11 przejazd gratis
 
bezpłatny kod laptimera do każdego standardowego przejazdu
 
Kartę bezpłatnie otrzymają osoby, które do końca roku 2018 zdobyły na swoim koncie klienckim 600 punktów. Posiadacze karty 2018, będą mieli przedłożoną ważność karty na kolejny rok o ile zdobyli 600 punktów od momentu wydania karty (nie dotyczy kart wydanych po 1.09.2018 – wymagane 100 pkt od wydania). Od początku roku punkty liczone są od nowa, wystarczy zdobyć 600 punktów, aby zostać naszym złotym członkiem w 2019 roku ;)
 
Punkty zdobywane są tylko podczas standardowych biegów i naliczane są od początku bieżącego roku. Aby otrzymać kartę należy zgłosić się do recepcji, nie będzie ona wyrabiana automatycznie. Karta jest również dostępna w bezpośredniej sprzedaży. W celu otrzymania bezpłatnego jedenastego przejazdu należy zgłosić się do recepcji i wskazać daty poprzednich.
 
Więcej informacji w recepcji toru.