ZAREZERWUJ TOR

Brak wolnych gokartów w wybranych godzinach. Proszę wybrać inne godzinyJeśli chcesz zarezerwować podwójny gokart wpisz informację w polu uwagi.

DANE KONTAKTOWE

Dane osobowe, które dobrowolnie zostaną podane w formularzu rezerwacyjnym będą przetwarzane w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) w celu dokonania rezerwacji przejazdu na Torze Kartingowym Kormoran przez Administratora danych M ACTION POLAND Sp. z o.o. (firma prowadzącą działalność Toru Kartingowego Kormoran). Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia, jak również prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Jeśli nie wyraża Pan/i zgody na przetwarzanie danych bardzo prosimy o niedokonywanie rezerwacji poprzez stronę i kontakt telefoniczny z recepcją toru pod nr 504 476 171 (czynny w godzinach pracy obiektu).

ANULUJ

GODZINY OTWARCIA Pon - Czw 15:00 - 21:00 Piątek 15:00-22:00 Sobota 11:00-22:00 Niedziela 11:00 - 21:00

Aktualności

Zobacz Wszystkie

Partnerzy Grand Prix Polski w Kartingu Halowym 2019

Jednym z partnerów Grand Prix Polski oraz Mistrzostw Warmii i Mazur w Kartingu jest Carrera Cars Team – firma, która wyróżnia się wśród wielu wypożyczalni samochodów tym iż, posiadają w swojej ofercie wyjątkowe auta sportowe. Partner naszej imprezy jako pierwszy dopuścił swoje samochody do jazdy na torze wyścigowym, gdzie w bezpiecznych warunkach można poczuć adrenalinę jazdy na krawędzi. Carrera Cars Team umożliwia przeżycie niezapomnianych chwil i doświadczenie sportowych emocji rywalizacji na Torze „Poznań” oraz innych obiektach wyścigowych w Polsce za kierownicą sportowych samochodów jak Porsche 911 , Maserati GT MC Stradale, Aston Martin DB9, Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio.

Więcej informacji www.carreracarsteam.pl

Kolejna nagroda Grand Prix Polski!

Zaczęliśmy już finałowe odliczanie do najważniejszej imprezy na naszym torze, a pula nagród kolejny raz się powiększyła. Dzięki współpracy naszego toru z zespołem Supersonic Racing jeden z zawodników otrzyma możliwość uczestniczenia w całodniowych testach wyczynowym kartem DINO z silnikiem o mocy 30 KM na profesjonalnym torze. Co ciekawe, będzie to zawodnik spoza podium imprezy. Przedstawiciel zespołu, obserwujący rywalizację wybierze kierowcę, który zwróci szczególną uwagę swoim stylem jazdy.

Zgłoszenia przyjmujemy do 25 października w recepcji toru. Liczba miejsc ograniczona

Wygraj jazdę za kierownicą samochodu WRC oraz Porsche 911 GT3!

Już 27 października na Torze Kartingowym Kormoran w Olsztynie odbędzie się Grand Prix Polski w Kartingu Halowym oraz Kartingowe Mistrzostwa Warmii i Mazur.

Wśród nagród dla najlepszych między innymi: sesja sportowej jazdy za kierownicą profesjonalnego samochodu rajdowego WRC2 – Ford Fiesta R5, jazda po Torze Poznań za kierownicą Porsche 911 GT3, dzień testowy wyczynowym kartem, weekend SPA dla dwojga oraz wiele innych.

Może to właśnie Ty spełnisz swoje motoryzacyjne marzenia i poprowadzisz 300-konną rajdówkę z sekwencyjną skrzynią biegów po szutrowej trasie lub poczujesz wyścigowe emocje za kierownicą ponad 400-konnego Porsche na Torze Poznań.

Impreza ma charakter otwarty i może wziąć w niej udział każdy zgłoszony wcześniej kierowca. Zgłoszenia przyjmujemy w recepcji toru do 25 października. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły w dziale wyścigi.

Partnerzy imprezy: ROK CUP Poland, AMO Racing Team, Carrera Cars Team, Zalesie Mazury Active Spa, Staniszewscy Beton, Bling Factory – Premium Detailing, Auto Land Polska S.A., M ACTION, AUTOFAN.TV, Kormoran Arena, PZM Olsztyn, Supersonic Racing