Sala Event

Przestronna, ogrzewana i klimatyzowana sala eventowa z widokiem na tor kartingowy, która pomieścić może do 150 osób.

Sala posiada własne zaplecze sanitarne i gastronomiczne oraz bar.

Nowoczesny design, wysoka jakość wykonania oraz wygodne krzesła dodadzą Twojej imprezie prestiżu, a Twoi goście poczują się uhonorowani.

Sala posiada własne nagłośnienie, multimedia oraz wydzieloną część, w której można zorganizować catering.

W naszej SALI EVENTOWEJ zrobisz: konferencję, promocję produktu, dyskotekę, pokaz lub koncert. Nasz dział marketingu i eventów dobierze Ci atrakcje oraz podpowie czym jeszcze zaskoczyć możesz swoich gości – a wszystko to dopasowane do budżetu, którym dysponujesz.

Przyjdź do nas z ideą, a my ubierzemy ją w atrakcje, zorganizujemy, skoordynujemy i pokażemy Tobie i Twoim gościom, że nie mogliście trafić lepiej.

Zobacz także naszą salę VIP

Tor-Kormoran-Wnętrza-duże-1

ZAREZERWUJ TOR

Brak wolnych gokartów w wybranych godzinach. Proszę wybrać inne godzinyJeśli chcesz zarezerwować podwójny gokart wpisz informację w polu uwagi. Informujemy, że w dni o dużym natężeniu ruchu na torze t.j. weekendy i dni świąteczne mogą nastąpić opóźnienia w harmonogramie.

DANE KONTAKTOWE

Dane osobowe, które dobrowolnie zostaną podane w formularzu rezerwacyjnym będą przetwarzane w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) w celu dokonania rezerwacji przejazdu na Torze Kartingowym Kormoran przez Administratora danych M ACTION POLAND Sp. z o.o. (firma prowadzącą działalność Toru Kartingowego Kormoran). Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia, jak również prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Jeśli nie wyraża Pan/i zgody na przetwarzanie danych bardzo prosimy o niedokonywanie rezerwacji poprzez stronę i kontakt telefoniczny z recepcją toru pod nr 504 476 171 (czynny w godzinach pracy obiektu).

ANULUJ