Sala VIP

Kameralna sala z własnym ogrzewaniem i klimatyzacją oraz widokiem na tor kartingowy, która pomieści grupę do 30 osób.

Ta sala idealnie nadaje się na wszelkiego typu szkolenia, urodziny dla dzieci i dorosłych, wieczory kawalerskie i panieńskie oraz spotkania w niewielkich grupach.

Sala posiada zaplecze sanitarne oraz multimedialno-konferencyjne.

Jeśli planujesz event szkoleniowo-integracyjny lub po prostu chcesz miło spędzić czas w gronie znajomych w kameralnej sali wynajętej na wyłączność, to trafiłeś/aś idealnie.

Tak jak w przypadku dużej sali eventowej, tak i tutaj, przychodzisz do nas z ideą, a my ubieramy ją w atrakcje, dopasowujemy do Twojego budżetu, zorganizujemy, skoordynujemy, a Ty i Twoi goście po prostu cieszycie się tym mile spędzonym czasem.

Obejrzyj także naszą salę EVENT

Tor-Kormoran-Wnętrza-duże-17

ZAREZERWUJ TOR

Brak wolnych gokartów w wybranych godzinach. Proszę wybrać inne godzinyJeśli chcesz zarezerwować podwójny gokart wpisz informację w polu uwagi. Informujemy, że w dni o dużym natężeniu ruchu na torze t.j. weekendy i dni świąteczne mogą nastąpić opóźnienia w harmonogramie.

DANE KONTAKTOWE

Dane osobowe, które dobrowolnie zostaną podane w formularzu rezerwacyjnym będą przetwarzane w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) w celu dokonania rezerwacji przejazdu na Torze Kartingowym Kormoran przez Administratora danych M ACTION POLAND Sp. z o.o. (firma prowadzącą działalność Toru Kartingowego Kormoran). Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia, jak również prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Jeśli nie wyraża Pan/i zgody na przetwarzanie danych bardzo prosimy o niedokonywanie rezerwacji poprzez stronę i kontakt telefoniczny z recepcją toru pod nr 504 476 171 (czynny w godzinach pracy obiektu).

ANULUJ