Gokarty

twin-cart

DINO KART

Bardzo lekkie gokarty producenta z Dani, których waga całkowita wynosi tylko 115kg
i jest to jedna z najlżejszych konstrukcji na rynku. Wózek wyposażony w silnik Hondy GX200 z podniesioną mocą do ok. 7,5 konia mechanicznego ze sprzęgłem olejowym, posiada sportowy układ wydechowy z katalizatorem oraz efektywny układ hamulcowy. To wszystko przekłada się na świetne prowadzenie i doskonałe osiągi. Dzięki temu zabawa z jazdy jest bardzo satysfakcjonująca. Dodatkowo każdy gokart posiada możliwość doważenia w celu wyrównania szans kierowców podczas imprez sportowych.

twin-cart

DINO MINI KART

Wózki przystosowane dla najmłodszych fanów sportów motorowych, którzy mają minimum 135 cm wzrostu. Wózek wyposażony w silnik Hondy GX120 ze sprzęgłem olejowym. Doskonały do prowadzenia dla młodych kierowców. Gokart Mini wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa i regulację pedałów pod wzrost dziecka.

twin-cart

DINO TWIN KART

Gokart, który daje możliwość jazdy w dwie osoby. Przystosowany jest do jazdy dla opiekuna z dzieckiem, które nie spełnia wymogów samodzielnej jazdy gokartem. Zespolony układ kierowniczy pozwala dziecku na poznawanie specyfiki jazdy gokartem po torze. Gokart TWIN wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa dla dziecka i opiekuna

kart-puffo

PUFFO KART

Najmniejszy wózek w naszej ofercie przystosowany dla dzieci od 4. roku życia. Gokart jest specjalnie przystosowany i pozwala najmłodszym miłośnikom kartingu zapoznać się ze specyfiką jazdy. Jazdy odbywają się podczas biegów zarezerwowanych na wyłączność i wymagają aktywnego uczestnictwa opiekuna.

ZAREZERWUJ TOR

Brak wolnych gokartów w wybranych godzinach. Proszę wybrać inne godzinyJeśli chcesz zarezerwować podwójny gokart wpisz informację w polu uwagi. Informujemy, że w dni o dużym natężeniu ruchu na torze t.j. weekendy i dni świąteczne mogą nastąpić opóźnienia w harmonogramie.

DANE KONTAKTOWE

Dane osobowe, które dobrowolnie zostaną podane w formularzu rezerwacyjnym będą przetwarzane w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) w celu dokonania rezerwacji przejazdu na Torze Kartingowym Kormoran przez Administratora danych M ACTION POLAND Sp. z o.o. (firma prowadzącą działalność Toru Kartingowego Kormoran). Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia, jak również prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Jeśli nie wyraża Pan/i zgody na przetwarzanie danych bardzo prosimy o niedokonywanie rezerwacji poprzez stronę i kontakt telefoniczny z recepcją toru pod nr 504 476 171 (czynny w godzinach pracy obiektu).

ANULUJ