Mamy nowy rekord toru!

Na naszym torze okres gorącej rywalizacji. Od początku marca trwa Spring Prix w kategoriach Mężczyźni, Kobiety oraz Junior. Wiosenna rywalizacja składa się aż z czterech etapów: marzec, kwiecień, maj i czerwiec – walka o czasy. Dodatkowo w czerwcu odbędzie się wyścigowy finał dla czołówki klasyfikacji, podczas którego zawodnicy wezmą udział w trzech punktowanych wyścigach poprzedzonych sesją Super Pole! 
To nie wszystko, bo do końca marca można walczyć w Superkart Challenge za kierownicą naszego najmocniejszego karta z silnikiem o mocy 11 KM i specjalnymi oponami. Obecnie najlepszy czas okrążenia to 23.888! Jesteśmy pewni, że potencjał naszego „super wózka” jest jeszcze większy i w najbliższym czasie zobaczymy jeszcze lepsze wyniki. Zwycięzcę wyłonimy na podstawie punktów, które zdobywają kierowcy za poprawę swojego czasu oraz za zajęte miejsce na tablicy na koniec rywalizacji.

Na najlepszych w Superkart Challenge oprócz pucharów czekają atrakcyjne nagrody, takie jak pakiety voucherów na jazdę gokartami, gry na Kormoran Arena oraz pakiet testów na profesjonalnym symulatorze jazdy samochodem wyścigowym. Dodatkowo promotor serii ROK CUP Poland zorganizuje dla jednego z najszybszych kierowców testy profesjonalnym kartem Tony Kart z silnikiem Vortex o mocy 36KM.

Zapraszamy do podjęcia wyzwania!

Szczegóły w dziale wyścigi.