Ostatnie dni walki Superkart Challenge
Już tylko do środy macie szanse na nagrodę główną Superkart Challenge, którą jest dzień testowy wyczynowym kartem DINO z silnikiem o mocy 30 KM na torze w Toruniu. Wystarczy zdobyć najlepszy czas za kierownicą naszego najszybszego wózka z silnikiem o mocy 9 KM.

Aktualna klasyfikacja czołówki:

1. Michał Mikołajczyk 24.213

2. Grzegorz Całkowski 24.295

3. Mateusz Witkowski 24.419

4. Przemek Budziszewski 24.475

5. Piotr Dunio 24.526

6. Paweł Dunio 24.673

Uwaga: rezerwacje na przejazdy wózkiem 9KM są przyjmowane wyłącznie po dokonaniu opłaty za przejazd

 

Szczegóły:

 

 

Kto może wziąć udział w rywalizacji?

 

Osoby, które zgłoszą się w recepcji toru i spełniają wymogi dotyczące jazd standartowym kartem oraz doważenia karta do 85 kg (obowiązuje doważenie).

Dodatkowo każdy przed rozpoczęciem jazd musi uzyskać czas nie gorszy niż 26,00 sek. standartowym kartem (w tym samym dniu) – licencja jednodniowa.

Aby uzyskać uprawnienia do jazd przez cały okres rywalizacji wystarczy w ciągu jednego dnia uzyskać trzy najlepsze wyniki biegów nie gorsze niż 26,40 sek.

Podczas jazd standartowym kartem nie przewiduje się doważania.

 

Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie klasyfikacji najlepszych czasów przejazdu.

 

 

NAGRODA GŁÓWNA

 

Profesjonalny dzień testowy na torze kartingowym w Toruniu. Zwycięzca zasiądzie za kierownicą karta DINO (KF-2) z silnikiem Vortex Rok 125 cm o mocy 30 KM.

 

Dodatkowo rama wyposażona będzie w hamulec ręczny umożliwiający osiąganie dodatkowych korzyści  w osiąganiu maksymalnych efektów trakcji sprzętu. Obsługę techniczną zapewni jeden z najlepszych mechaników sprzętu kartingowego w Polsce Pan Waldemar Michalski posiadający ponad 20 letnie doświadczenie w tym sporcie i posiadający w swej opiece wielu mistrzów w tej dyscyplinie. Obsługę sportową jazd testowych zapewni Adam Kałwa, mistrz Polski sportu kartingowego, wieloletni uczestnik rywalizacji w sporcie kartingowym.

 

 

Zapraszamy do udziału.

 

 

Więcej informacji w recepcji toru