Przemysław Kosiorek najszybszy na Torze Kormoran!

Walka Superkart Challenge zakończona. W rywalizacji naszym najmocniejszym kartem z silnikiem o mocy 11 KM i specjalnymi oponami wzięło udział ponad 30 kierowców. Zawodnicy zostali sklasyfikowani w oparciu o punkty za ostateczną kolejność na tablicy oraz za każdą poprawę swojego czasu. Tuż za Kosiorkiem (najlepszy czas okrążenia 23.047 sek.!) w klasyfikacji końcowej uplasowali się Maks Derewońko i Dawid Mrozik.

Wśród nagród dla najlepszych oprócz pucharów, pakiety voucherów na jazdę gokartami, gry na Kormoran Arena oraz testy na profesjonalnym symulatorze jazdy samochodem wyścigowym. Dodatkowo promotor serii ROK CUP Poland zorganizuje dla zwycięzcy Superkart Challenge testy profesjonalnym kartem Tony Kart z silnikiem Vortex o mocy 36 KM.

Sportowe emocje jednak nie opadają. Od poniedziałku rozpoczyna się kolejny etap Spring Prix w kategoriach Mężczyźni, Kobiety oraz Junior. Wiosenna rywalizacja składa się aż z czterech etapów: marzec, kwiecień, maj i czerwiec. Dodatkowo w czerwcu dla czołówki klasyfikacji
kategorii Mężczyzn i Kobiet odbędą się trzy punktowane wyścigi finałowe poprzedzone sesją Super Pole!

Zapraszamy do walki!

Szczegóły w dziale wyścigi.

Wyniki Superkart Challenge:

1. Przemysław Kosiorek
2. Maks Derewońko
3. Dawid Mrozik
4. Mateusz Witkowski
5. Bartosz Paderewski
6. Adrian Szczapa
7. Marek Kowalik
8. Piotr Dreszer
9. Michał Czopp
10. Tomasz Klimek
11. Karol Perfikowski
12. Jason Cambpell
13. Przemysław Budziszewski
14. Czesław Kochanowski
15. Robert Chilczuk