Puchar Jesieni z Hołowczycem!

Supergwiazda polskiego motorsportu, Krzysztof Hołowczyc wczoraj przyłączył się do rywalizacji. Jak przystało na mistrza już przy pierwszym podejściu objął prowadzenie w klasyfikacji. Czy ktoś pokona tego znakomitego rajdowca? Czas pokaże, walka podzielona jest na trzy etapy: wrzesień, październik, listopad.

Aby wziąć udział wystarczy zdobyć czas na tablicy w kategoriach: Open (mężczyźni doważenie do 85 kg, kobiety bez doważenia) oraz Junior (mini kart). Na koniec rywalizacji odbędzie się finał dla najlepszych kierowców kategorii Open składający się z trzech wyścigów z Joker Lap. Czwartym etapem dla kategorii Junior będzie klasyfikacja najlepszych czasów uzyskanych podczas całej rywalizacji.

Przypominamy, że trwa już przyjmowanie zgłoszeń do Grand Prix Polski oraz Mistrzostw Warmii i Mazur, w których do wygrania m.in. sportowa jazda za kierownicą rajdowym kategorii WRC2 – Ford Fiesta R5, testy wyczynowym kartem w zespole organizatora serii ROK CUP Poland, czy weekend w Zalesie Mazury Active Spa

Szczegóły w dziale wyścigi.