Superkart Challenge z Hołowczycem

Już ponad 20 kierowców wzięło udział w rywalizacji Superkart Challenge na Torze Kormoran. Wczoraj do walki gościnnie dołączył rajdowy Mistrz Europy, gwiazda rajdów Cross Country – Krzysztof Hołowczyc. Popularny Hołek uzyskał znakomity czas, jednak nie udało mu się wbić do pierwszej szóstki, co świadczy tylko o tym jaki jest wysoki poziom rywalizacji. 

Kwestia zwycięstwa i zdobycia nagrody głównej, którą jest dzień testowy wyczynowym kartem DINO z silnikiem o mocy 30 KM na torze w Toruniu, pozostaje ciągle otwarta. Wystarczy zdobyć najlepszy czas. Walka trwa do 24 września.

Aktualna klasyfikacja czołówki:

1. Przemysław Budziszewski 24.475
2. Michał Mikołajczyk 24.511
3. Paweł Dunio 24.673
4. Mateusz Witkowski 24.711
5. Andrzej Kosewski 24.841
6. Jacek Krahl 24.856

Szczegóły:
Kto może wziąć udział w rywalizacji?

Osoby, które zgłoszą się w recepcji toru i spełniają wymogi dotyczące jazd standartowym kartem oraz doważenia karta do 85 kg (obowiązuje doważenie).
Dodatkowo każdy przed rozpoczęciem jazd musi uzyskać czas nie gorszy niż 26,00 sek. standartowym kartem (w tym samym dniu) – licencja jednodniowa.
Aby uzyskać uprawnienia do jazd przez cały okres rywalizacji wystarczy w ciągu jednego dnia uzyskać trzy najlepsze wyniki biegów nie gorsze niż 26,40 sek.
Podczas jazd standartowym kartem nie przewiduje się doważania.

Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie klasyfikacji najlepszych czasów przejazdu.

NAGRODA GŁÓWNA

Profesjonalny dzień testowy na torze kartingowym w Toruniu. Zwycięzca zasiądzie za kierownicą karta DINO (KF-2) z silnikiem Vortex Rok 125 cm o mocy 30 KM.

Dodatkowo rama wyposażona będzie w hamulec ręczny umożliwiający osiąganie dodatkowych korzyści w osiąganiu maksymalnych efektów trakcji sprzętu. Obsługę techniczną zapewni jeden z najlepszych mechaników sprzętu kartingowego w Polsce Pan Waldemar Michalski posiadający ponad 20 letnie doświadczenie w tym sporcie i posiadający w swej opiece wielu mistrzów w tej dyscyplinie. Obsługę sportową jazd testowych zapewni Adam Kałwa, mistrz Polski sportu kartingowego, wieloletni uczestnik rywalizacji w sporcie kartingowym.

Zapraszamy do udziału. 

Więcej informacji w recepcji toru