Szkoła mistrzów kierownicy. Dwumiejscowy gokart Twin, Puffo dla najmłodszych i Mini Karty dla dzieci.

Wszyscy najlepsi kierowcy rajdowi i wyścigowi na świecie zaczynali od gokartów. Na Torze Kartingowym Kormoran w Olsztynie najmłodsi mają szereg opcji, aby rozpocząć karierę kierowcy, a przy okazji spędzić aktywnie czas dobrze się bawiąc.
Na początek proponujemy jazdę dwumiejscowym Twinem. Gokart wyposażony w dwie zespolone kierownice umożliwia naukę jazdy pod pełną kontrolą opiekuna.

Kolejny etap to samodzielna jazda gokartem Puffo dla dzieci od 4 roku życia, którego specyfika umożliwia pełne dopasowanie do najmniejszych kierowców poprzez wielostopniową regulacje pedałów. Pierwsze jazdy odbywają się podczas biegów na wyłączność i przy aktywnym uczestnictwie opiekuna.

Dzieci o wzroście powyżej 135 cm mogą już jeździć samodzielnie z innymi uczestnikami. Gokarty Junior Mini Kart mają niską masę i specjalne ustawienia układu jezdnego, dzięki czemu są bardzo zwrotne i lekko się prowadzą. Dodatkowo pasy bezpieczeństwa gwarantują prawidłową pozycję i zwiększają bezpieczeństwo.

Dla młodych kierowców, którzy chcą się jeszcze bardziej rozwijać prowadzimy zajęcia szkółki kartingowej. 14 stycznia ruszają zapisy do zimowej edycji szkółki.

Więcej informacji w recepcji toru.