O torze

Halowy Tor Kartingowy jest jedynym tego typu obiektem w północno – wschodniej części Polski na tak wysokim poziomie. Tor Kormoran to ok. 300-metrowa pętla o całkowicie asfaltowej nawierzchni. W ofercie jest ponad 20 gokartów, a w tym gokarty dla dorosłych, dzieci, dwumiejscowy Twin, a także gokart Puffo dostępny dla dzieci już od 4. roku życia. Tor Kormoran to miejsce stworzone z pasją przez fachowców na co dzień zajmujących się profesjonalnym motosportem. O bezpieczny przebieg rywalizacji przy pomocy sygnalizacji świetlnej i flag ostrzegawczych dba stale obecna obsługa toru. Na torze organizowane są także eventy firmowe, szkolenia konferencje, urodziny, wieczory kawalerskie czy też nawet panieńskie. Imprezy odbywają się w salach eventowych, które znajdują się na pierwszym piętrze, a z ich okien widoczna jest rywalizacja na całym torze.

 

PODSTAWOWE INFORMACJE

– długość toru ok. 300 metrów
– szerokość 4-8 metrów
– 12 zakrętów (w tym 7 prawych i 5 lewych)
– profesjonalny pomiar czasu z podziałem na sektory
– ponad 20 profesjonalnych gokartów w tym gokarty dla dorosłych, dzieci, dwumiejscowy TWIN i Puffo dla dzieci od 4. roku życia
– stała obecność obsługi, która przy pomocy sygnalizacji świetlnej i flag ostrzegawczych dba o bezpieczeństwo uczestników
– asfaltowa nawierzchnia o wysokiej przyczepności
– rozbudowany system wentylacji
– profesjonalne energochłonne bariery
– sale przygotowane do obsługi imprez zorganizowanych
– przestronny monitorowany parking na terenie obiektu

ZAREZERWUJ TOR

Brak wolnych gokartów w wybranych godzinach. Proszę wybrać inne godzinyJeśli chcesz zarezerwować podwójny gokart wpisz informację w polu uwagi. Informujemy, że w dni o dużym natężeniu ruchu na torze t.j. weekendy i dni świąteczne mogą nastąpić opóźnienia w harmonogramie.

DANE KONTAKTOWE

Dane osobowe, które dobrowolnie zostaną podane w formularzu rezerwacyjnym będą przetwarzane w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) w celu dokonania rezerwacji przejazdu na Torze Kartingowym Kormoran przez Administratora danych M ACTION POLAND Sp. z o.o. (firma prowadzącą działalność Toru Kartingowego Kormoran). Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia, jak również prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Jeśli nie wyraża Pan/i zgody na przetwarzanie danych bardzo prosimy o niedokonywanie rezerwacji poprzez stronę i kontakt telefoniczny z recepcją toru pod nr 504 476 171 (czynny w godzinach pracy obiektu).

ANULUJ