Kariera

Pasjonujesz się motoryzacją i szukasz pracy, która jest z nią związana? Podoba Ci się nadzorowanie rywalizacji na torze. Masz dryg do marketingu lub sprzedaży? A może regulacja silników, mechanika i kontrola techniczna to Twoja mocna strona?

Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi: TAK! to praca na Torze Kartingowym Kormoran jest właśnie dla Ciebie! ;) Szukamy osób kreatywnych, zaangażowanych i radzących sobie z powierzonymi zadaniami. Gwarantujemy, że praca u nas to ciekawa przygoda, a dodatkowo możesz stać się jednym z najszybszych zawodników na torze codziennie szlifując jazdę gokartem!

Oferujemy pracę w młodym i energicznym zespole popołudniami i w weekendy, elastyczny grafik, który pozwoli połączyć pracę ze studiami lub innymi zajęciami, a także niczego sobie zarobki ;)

Wyślij swoje CV na adres praca@torkormoran.pl, możesz też przynieść je osobiście w godzinach pracy toru. Nie czekaj, może czekamy właśnie na Ciebie ! ;)

ZAREZERWUJ TOR

Brak wolnych gokartów w wybranych godzinach. Proszę wybrać inne godzinyJeśli chcesz zarezerwować podwójny gokart wpisz informację w polu uwagi. Informujemy, że w dni o dużym natężeniu ruchu na torze t.j. weekendy i dni świąteczne mogą nastąpić opóźnienia w harmonogramie.

DANE KONTAKTOWE

Dane osobowe, które dobrowolnie zostaną podane w formularzu rezerwacyjnym będą przetwarzane w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) w celu dokonania rezerwacji przejazdu na Torze Kartingowym Kormoran przez Administratora danych M ACTION POLAND Sp. z o.o. (firma prowadzącą działalność Toru Kartingowego Kormoran). Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia, jak również prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Jeśli nie wyraża Pan/i zgody na przetwarzanie danych bardzo prosimy o niedokonywanie rezerwacji poprzez stronę i kontakt telefoniczny z recepcją toru pod nr 504 476 171 (czynny w godzinach pracy obiektu).

ANULUJ