Walcz o czas za kierownicą Ferrari na torze Spa-Francorchamps!

Rozpoczynamy wirtualną rywalizację o nagrody! Pula nagród to vouchery na gokarty, drift oraz symulator o wartości 1.000 zł!

Do rywalizacji wybraliśmy słynny tor Spa-Francorchamps, którego okrążenie ma 7 km długości.

Jest to bardzo wymagający obiekt o zmiennych wysokościach posiadający wiele technicznych i szybkich zakrętów jak Eau Rouge i Blanchimont czy bardzo ciasny zakręt La Source.

Na torze Spa-Francorchamps co roku odbywa się najważniejszy wyścig dla samochodów GT – Spa 24h i właśnie auto tej kategorii wybraliśmy do rywalizacji – Ferrari 488 GT3. Auto legendarnej marki z centralnie umieszczonym, podwójnie doładowanym silnikiem V8 o pojemności 3.9 l i mocy 550 KM doskonale sprawdza się na tym obiekcie.

Wszyscy uczestnicy będą odbywać sesje na tych samych ustawieniach samochodu, dozwolony będzie jedynie wybór poziomu kontroli trakcji i systemu ABS. Każdy z uczestników może wziąć udział w dowolnej liczbie sesji.

Nasz symulator został zaprojektowany pod kątem profesjonalnego treningu przygotowawczego do wyścigów samochodowych. Zastosowana technika laserowa pozwala na idealne odwzorowanie toru. Zastosowanie takich elementów jak hydrauliczny układ hamulcowy, profesjonalne pasy czy specjalnie dobrana kierownica przeniesiona wprost z samochodu wyczynowego gwarantuje bardzo duży realizm symulacji. Użytkownik podczas rywalizacji może korzystać z trzech monitorów lub z gogli VR w technologii 5K.

Oczywiście w naszej ofercie można spróbować też innych dyscyplin jak rajdy, rallycross i drift. Do wyboru są nie tylko rozmaite tory, ale i kilkadziesiąt samochodów różnych dyscyplin, od najnowszych zaawansowanych technicznie konstrukcji po kultowe modele. W zależności od samochodu dobrana zostaje odpowiednia kierownica czy uruchomiona dźwignia sekwencyjnej zmiany biegów i hydrauliczny hamulec ręczny.

Sesje na symulatorze należy rezerwować z jednodniowym wyprzedzeniem.

Zapraszamy do rywalizacji, która potrwa do końca listopada :)