Wygraj profesjonalne testy wyczynowym kartem!
Rusza Superkart Challenge Toru Kormoran.

 

Chcesz wygrać dzień testowy kartem DINO z silnikiem o mocy 30 KM na torze w Toruniu? 
Weź udział w rywalizacji Superkart Challenge na Torze Kormoran, walcz o najlepsze czasy za kierownicą naszego najmocniejszego karta z silnikiem o mocy 9 KM. 
Rywalizacja trwa od 4 sierpnia do 24 września.

Kto może wziąć udział w rywalizacji?

Osoby, które zgłoszą się w recepcji toru i spełniają wymogi dotyczące jazd standartowym kartem oraz doważenia karta do 85 kg (obowiązuje doważenie).
Dodatkowo każdy przed rozpoczęciem jazd musi uzyskać czas nie gorszy niż 26,00 sek. standartowym kartem (w tym samym dniu) – licencja jednodniowa.
Aby uzyskać uprawnienia do jazd przez cały okres rywalizacji wystarczy w ciągu jednego dnia uzyskać trzy najlepsze wyniki biegów nie gorsze niż 26,40 sek.
Podczas jazd standartowym kartem nie przewiduje się doważania.

Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie klasyfikacji najlepszych czasów przejazdu.

NAGRODA GŁÓWNA

Profesjonalny dzień testowy na torze kartingowym w Toruniu. Zwycięzca zasiądzie za kierownicą karta DINO (KF-2) z silnikiem Vortex Rok 125 cm o mocy 30 KM. 

Dodatkowo rama wyposażona będzie w hamulec ręczny umożliwiający osiąganie dodatkowych korzyści w osiąganiu maksymalnych efektów trakcji sprzętu. Obsługę techniczną zapewni jeden z najlepszych mechaników sprzętu kartingowego w Polsce Pan Waldemar Michalski posiadający ponad 20 letnie doświadczenie w tym sporcie i posiadający w swej opiece wielu mistrzów tej dyscypliny. Obsługę sportową jazd testowych zapewni Adam Kałwa, mistrz Polski sportu kartingowego, wieloletni uczestnik rywalizacji w sporcie kartingowym. 

Zapraszamy do udziału

Więcej informacji w recepcji toru