Wyścigi na Torze Kormoran

Jeszcze nie opadły emocje po wyścigu ENDURANCE, a my już przyjmujemy zgłoszenia na SUPER SPRINT.

Przypomnijmy. W środę podczas wyścigu ENDURANCE walka o miejsca na podium trwała do ostatnich minut. Ostatecznie zwyciężyła ekipa SCUDERIA STANDOX RACING (Przemysław Budziszewski, Grzegorz Całkowski, Czesław Kochanowski). Drugie miejsce wywalczyli kierowcy zespołu MAXIMA (Jakub Grzyb, Piotr Szczepkowski, Łukasz Kopka), wyprzedzając PLANETĘ FORMY (Samuel Szwec, Paweł Łochajewski, Rafał Budziński).

Zapraszamy do udziału w wyścigu SUPER SPRINT oraz SUPER SPRINT JUNIOR mini kart, który odbędzie się w środę (29.11). Uwaga, zgłoszenia przyjmujemy tylko do dnia 26.11

Rywalizacja składa się z 5-cio minutowych kwalifikacji  oraz wyścigu na dystansie 30 okrążeń. Po kwalifikacjach zawodnicy są dzieleni na grupy finałowe A,B,C. Zwycięzcy wyścigów awansują do kolejnego t.j. zwycięzca wyścigu C awansuje do wyścigu B (start z ostatniego pola) i analogiczne z B do A.

Biegi kategorii Junior odbywają się odzielnie i są dedykowane tylko dla dzieci uzyskujących czasy poniżej 32 sekund na okrążenie. Karty dla dorosłych są doważane.  Zwycięzcy (podium) każdego wyścigu otrzymują puchary, najlepsi zawodnicy sezonu otrzymują puchary oraz vouchery przejazdowe. Ostatnia runda jest podwójnie punktowana.

Podczas imprezy przewidujemy dodatkową kategorię wagową Plus 100 (wymagane są minimum 3 potwierdzone zgłoszenia nie poźniej niż trzy dni przed imprezą).