Wyścigi

Zapraszamy do wzięcia udziału w rywalizacji sportowej.

Winter Cup

Wystarczy zdobyć czas na Tablicy Rekordzistów w kategoriach: Mężczyźni, MAX (kierowcy ważący minimum 100 kg wraz ze strojem kierowcy i kaskiem), Kobiety oraz Junior (mini kart) w miesiącach grudzień, styczeń i luty. Na koniec każdego miesiąca rywalizacji najlepsi z kategorii otrzymają punkty zgodnie z kolejnością na tablicy według schematu 10, 8, 6, 5, 4, 3, 2, 1. W przypadku braku min.10 zawodników wybranej kategorii, punkty za dany miesiąc nie będą przydzielane. Po zamknięciu miesiąca wyniki zostają zdjęte z tablicy i walka o miejsca zaczyna się od nowa. Dodatkowo 3 marca w godz. 20:00 – 21:00 odbędą się Super Sesje (kat. Mężczyźni, Kobiety, MAX) według klasyfikacji których zostaną również przydzielone punkty analogicznie do miesięcy. Bezpośrednio po nich odbędzie się dekoracja zwycięzców. Zwycięzcami Winter Cup zostaną kierowcy, którzy zdobędą największą liczbę punktów w swojej kategorii. W przypadku zdobycia takiej samej liczby punktów decydujący będzie najlepszy czas z całego okresu rywalizacji.

Jazdy (włącznie z Super Sesją) odbywają się podczas standardowych biegów. Przed rozpoczęciem jazd należy zgłosić w recepcji chęć udziału w rywalizacji.

 

ZAREZERWUJ TOR

Brak wolnych gokartów w wybranych godzinach. Proszę wybrać inne godzinyJeśli chcesz zarezerwować podwójny gokart wpisz informację w polu uwagi.

DANE KONTAKTOWE

Dane osobowe, które dobrowolnie zostaną podane w formularzu rezerwacyjnym będą przetwarzane w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) w celu dokonania rezerwacji przejazdu na Torze Kartingowym Kormoran przez Administratora danych M ACTION POLAND Sp. z o.o. (firma prowadzącą działalność Toru Kartingowego Kormoran). Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia, jak również prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Jeśli nie wyraża Pan/i zgody na przetwarzanie danych bardzo prosimy o niedokonywanie rezerwacji poprzez stronę i kontakt telefoniczny z recepcją toru pod nr 504 476 171 (czynny w godzinach pracy obiektu).

ANULUJ