Wyścigi

 

Spring Prix 2019

Aby wziąć udział w rywalizacji wystarczy zdobyć czas na tablicy w kategoriach: Mężczyźni, Kobiety oraz Junior (mini kart) w okresach: 4-31 marca, kwiecień, maj oraz 1-15 czerwca. Na koniec każdego okresu rywalizacji najlepsi z kategorii otrzymają punkty zgodnie z kolejnością na tablicy według schematu 10, 8, 6, 5, 4, 3, 2, 1. Po zamknięciu każdego okresu wyniki zostaną zdjęte z tablicy i walka o miejsca zacznie się od nowa. Dodatkowo w poniedziałek 17 czerwca o godz. 20:00 odbędzie się wyścigowy finał dla czołowej ósemki aktualnej klasyfikacji kategorii Mężczyzn i Kobiet, którzy wezmą udział w trzech punktowanych wyścigach poprzedzonych sesją Super Pole. Według wyniku finału zostaną przydzielone punkty analogicznie do pozostałych okresów rywalizacji.

Zgłoszenia do udziału w finale będziemy przyjmować w recepcji toru do 16 czerwca do godz. 16:00, w przypadku wolnych miejsc do finału zostaną dopuszczeni kierowcy z kolejnych miejsc klasyfikacji.

Zwycięzcami Spring Prix zostaną kierowcy, którzy zdobędą największą liczbę punktów w swojej kategorii. W przypadku zdobycia takiej samej liczby punktów decydujący będzie najlepszy czas z całego okresu rywalizacji. Wszystkie jazdy (poza finałem) odbywają się podczas standardowych biegów. Przed rozpoczęciem jazd należy zgłosić w recepcji chęć udziału w rywalizacji.

W przypadku braku minimum 10 zawodników wybranej kategorii, punkty za dany okres nie będą przydzielane. Wyścigi finałowe odbędą się tylko w przypadku obecności minimum 6 zawodników.

 

ZAREZERWUJ TOR

Brak wolnych gokartów w wybranych godzinach. Proszę wybrać inne godzinyJeśli chcesz zarezerwować podwójny gokart wpisz informację w polu uwagi.

DANE KONTAKTOWE

Dane osobowe, które dobrowolnie zostaną podane w formularzu rezerwacyjnym będą przetwarzane w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) w celu dokonania rezerwacji przejazdu na Torze Kartingowym Kormoran przez Administratora danych M ACTION POLAND Sp. z o.o. (firma prowadzącą działalność Toru Kartingowego Kormoran). Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia, jak również prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Jeśli nie wyraża Pan/i zgody na przetwarzanie danych bardzo prosimy o niedokonywanie rezerwacji poprzez stronę i kontakt telefoniczny z recepcją toru pod nr 504 476 171 (czynny w godzinach pracy obiektu).

ANULUJ