Wyścigi

Zapraszamy do udziału w rywalizacji sportowej!

Summer Cup 2022

Aby wziąć udział w rywalizacji wystarczy zdobyć czas na tablicy w kategoriach: Max (doważenie 85 kg), Młodzież (do 18 lat liczy się cały rok kalendarzowy ukończenia,doważenie 60 kg) oraz Junior (mini kart) w czterech etapach:16-30 czerwca, lipiec, sierpień oraz wrzesień (1-15). Pozamknięciu każdego etapu wyniki zostaną zdjęte z tablicy i walka o miejsca zacznie się od nowa. Kolejne trzy etapy totrzy wyścigi finałowe dla kategorii Max oraz Młodzież, które odbędą się 19 września 2022 roku. Za każdy etap najlepsi z kategorii otrzymają punkty zgodnie z kolejnością na tablicy według schematu 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1.

Zgłoszenia do udziału w wyścigach finałowych będąprzyjmowane w recepcji toru do dnia 17.09.2022

Zwycięzcami Summer Cup 2022 zostaną kierowcy, którzy zdobędą największą liczbę punktów w swojej kategorii. W przypadku zdobycia takiej samej liczby punktów decydujący będzie najlepszy czas z całego okresu rywalizacji na czas (tablica). Wyniki kategorii Junior zostaną ogłoszone na podstawie punktacji po czterech etapach rywalizacji.

Wszystkie jazdy (poza wyścigami finałowymi) odbywają się podczas standardowych biegów. Przed rozpoczęciem jazd (każdego biegu) należy zgłosić w recepcji chęć udziału w rywalizacji.

Rywalizacja pucharowa na naszym torze zalicza się do klasyfikacji Mistrzostw Warmii i Mazur w Kartingu Halowym Polskiego Związku Motorowego.

 

Rozpoczynamy kolejny sezon WARMIŃSKO-MAZURSKIE DIGITAL MOTORSPORT CHALLENGE PZM.

Rozpoczynamy czwartą rundę naszej wirtualnej rywalizacji w ramach klasyfikacji DIGITAL MOTORSPORT CHALLENGE PZM.

Czwarta runda w tym sezonie to powrót do Formuły 1 i Mercedes-AMG F1 W12 E Performance, którym w sezonie 2021 ścigał się wielokrotny mistrz świata Formuły 1 Lewis Hamilton. Samochód został wyposażony w system DRS aktywowany przez kierowcę, dzięki czemu jazda nim zapewni jeszcze więcej wrażeń.

Rywalizacja odbywać się będzie na położonym w Ardenach torze Spa-Francorchamps, który już na stałe wpisał się do kalendarza Mistrzostw Świata Formuły 1.

W tym roku każda z rund naszej rywalizacji będzie wliczana do klasyfikacji sezonu DIGITAL MOTORSPORT CHALLENGE PZM. Najlepsi uczestnicy rywalizacji zostaną uhonorowani podczas Gali Motorsportu 2022.

Wszystkie sesje będą odbywały się na tych samych ustawieniach samochodu. Każdy z uczestników może wziąć udział w dowolnej liczbie sesji.

Klasyfikacja WARMIŃSKO-MAZURSKIE DIGITAL MOTORSPORT CHALLENGE PZM prowadzona jest przez Polski Związek Motorowy. Punkty zbierają uczestnicy, którzy posiadają aktualne członkostwo PZM.  

Szczegóły na: https://www.pzm.pl/zo/olsztyn

Sesje na symulatorze należy rezerwować z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

Czwarta runda WARMIŃSKO-MAZURSKIE DIGITAL MOTORSPORT CHALLENGE PZM potrwa do 15 września 2022 roku.

Akademia Kormoran!

Rozpoczęliśmy zapisy do naszych zajęć szkoleniowych sezonu 2021/2022!

Program jest bardzo rozbudowany. Najwięcej czasu uczestnik szkolenia spędzi na asfaltowym torze, gdzie pod czujnym okiem instruktora będzie trenował takie elementy jak optymalna linia jazdy, technika obrony czy ataku. Jazda na bardzo wymagającym torze do driftingu gokartami pozwoli na szlifowanie precyzji oraz prowadzenia w ciągłym kontrolowanym poślizgu.

Podczas szkolenia przewidujemy także zajęcia na symulatorze jazdy, który został zaprojektowany pod kątem profesjonalnego treningu przygotowawczego do wyścigów samochodowych, rajdów oraz rallycrossu. Zastosowana technika laserowa pozwala na idealne odwzorowanie torów wyścigowych świata oraz najsłynniejszych odcinków specjalnych. Takie elementy jak sekwencyjna skrzynia biegów, hydrauliczny układ hamulcowy, profesjonalne pasy bezpieczeństwa czy specjalnie dobrane kierownice przeniesione wprost z samochodów wyczynowych gwarantują bardzo duży realizm symulacji.

Po za doskonaleniem techniki jazdy, kolejnym ważnym elementem szkolenia każdego kierowcy wyścigowego jest budowanie wysokiej sprawności psychomotorycznej. Uczestnik zajęć przejdzie trening na naszym refleksomierzu poprawiając swój czas reakcji, percepcje i koordynację nerwowo-mięśniową.

Nie zabraknie również potężnej porcji teorii, nie tylko na temat techniki jazdy, ale również zasad i przepisów rywalizacji czy aspektów technicznych.

Zapraszamy do zapisów, które przyjmujemy na email sport@torkormoran.pl lub telefonicznie 513 161 866.

ZAREZERWUJ TOR

Brak wolnych gokartów w wybranych godzinach. Proszę wybrać inne godzinyJeśli chcesz zarezerwować podwójny gokart wpisz informację w polu uwagi. Informujemy, że w dni o dużym natężeniu ruchu na torze t.j. weekendy i dni świąteczne mogą nastąpić opóźnienia w harmonogramie.

DANE KONTAKTOWE

Dane osobowe, które dobrowolnie zostaną podane w formularzu rezerwacyjnym będą przetwarzane w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) w celu dokonania rezerwacji przejazdu na Torze Kartingowym Kormoran przez Administratora danych M ACTION POLAND Sp. z o.o. (firma prowadzącą działalność Toru Kartingowego Kormoran). Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia, jak również prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Jeśli nie wyraża Pan/i zgody na przetwarzanie danych bardzo prosimy o niedokonywanie rezerwacji poprzez stronę i kontakt telefoniczny z recepcją toru pod nr 504 476 171 (czynny w godzinach pracy obiektu).

ANULUJ