Wyścigi

Zapraszamy do udziału w rywalizacji sportowej!

Summer Cup 2019

Aby wziąć udział w rywalizacji wystarczy zdobyć czas na tablicy w kategoriach: Mężczyźni (doważenie do 85 kg), Kobiety oraz Junior (mini kart) w dwóch etapach 21.06-31.07 oraz 1-31.08, za które najlepsi z kategorii otrzymają punkty zgodnie z kolejnością na tablicy według schematu 10, 8, 6, 5, 4, 3, 2, 1. Po zamknięciu etapu wyniki zostaną zdjęte z tablicy i walka o miejsca zacznie się od nowa.

Trzecim etapem będzie finał (poniedziałek  2 września o godz. 20:00) dla czołowej ósemki aktualnej klasyfikacji kategorii Mężczyzn i Kobiet, którzy wezmą udział w trzech punktowanych wyścigach z Joker Lap (możliwość skorzystania ze skróconej wersji toru) poprzedzonych sesją Super Pole. Według wyniku finału zostaną przydzielone punkty analogicznie do pierwszego i drugiego etapu. Zgłoszenia do udziału w finale będą przyjmowane w recepcji toru do 1 września do godz. 18:00, w przypadku wolnych miejsc dopuszczeni zostaną kierowcy z kolejnych miejsc klasyfikacji.

W kategorii Junior, zamiennie do finału zostanie wprowadzona klasyfikacja według najlepszych czasów uzyskanych podczas całego okresu rywalizacji.

Zwycięzcami Summer Cup zostaną kierowcy, którzy zdobędą największą liczbę punktów w swojej kategorii. W przypadku zdobycia takiej samej liczby punktów decydujący będzie najlepszy czas z całego okresu rywalizacji.

Wszystkie jazdy (poza finałem) odbywają się podczas standardowych biegów. Przed rozpoczęciem jazd należy zgłosić w recepcji chęć udziału w rywalizacji.

ZAREZERWUJ TOR

Brak wolnych gokartów w wybranych godzinach. Proszę wybrać inne godzinyJeśli chcesz zarezerwować podwójny gokart wpisz informację w polu uwagi.

DANE KONTAKTOWE

Dane osobowe, które dobrowolnie zostaną podane w formularzu rezerwacyjnym będą przetwarzane w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) w celu dokonania rezerwacji przejazdu na Torze Kartingowym Kormoran przez Administratora danych M ACTION POLAND Sp. z o.o. (firma prowadzącą działalność Toru Kartingowego Kormoran). Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia, jak również prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Jeśli nie wyraża Pan/i zgody na przetwarzanie danych bardzo prosimy o niedokonywanie rezerwacji poprzez stronę i kontakt telefoniczny z recepcją toru pod nr 504 476 171 (czynny w godzinach pracy obiektu).

ANULUJ