Zdobywcy Pucharu Jesieni!

Trzema wyścigami finałowymi zakończyła się nasza jesienna rywalizacja. W obu kategoriach pierwsze dwa stopnie podium zajęli kolejno Igor Czopp i Igor Stępka. Trzecie miejsce w kategorii Młodzież wywalczył Oliwier Żurek, a w kategorii MAX Karol Perfikowski. Najszybszym Juniorem Pucharu Jesieni okazał się Adam Kochanowski.

Wyniki Pucharu Jesieni 2021

Kat. MAX:

1. Igor Czopp 2. Igor Stępka 3. Karol Perfikowski 4. Czesław Kochanowski 5. Łukasz Markiewicz 6. Maciej Listwan 7. Piotr Sutowski 8. Adrian Borys 9. Andrzej Dudek 10. Szymon Białobrzewski

Kat. Młodzież:

1. Igor Czopp 2. Igor Stępka 3. Oliwier Żurek 4. Oskar Markiewicz 5. Piotr Stalewski 6. Stanisław Zarębski 7. Piotr Staniszewski 8. Igor Grodzki 9. Kamil Marcinkiewicz 10. Krzysztof Dudek

Kat. Junior:

1. Adam Kochanowski 2. Kamil Marcinkiewicz 3. Maksymilian Jagiełło 4. Hubert Golc 5. Piotr Kochanowski 6. Julian Marcinkiewicz 7. Damian Kołan 8. Michał Sobótka 9. Kajetan Bujalski 10. Aleksander Kuś

Gratulujemy!

A już za kilka dni Grand Prix Polski w Kartingu Halowym 2021. Najważniejsza impreza na naszym torze. Zostały już ostatnie wolne miejsca!