Zwycięzcy Summer Cup!
W poniedziałek odbył się finał Summer Cup 2019, w którym kierowcy kategorii Kobiet i Mężczyzn wzięli udział w trzech wyścigach z Joker Lap poprzedzonych sesją Super Pole. Ostatecznie w kategorii Mężczyzn zwyciężył Adrian Borys, drugie miejsce zajął Czesław Kochanowski, a trzecie Damian Lewandowski. Wśród kobiet najlepsza okazała się Julia Drozdowska, kolejne miejsca zajęły Elina Aleksejeva i Julia Olbryś. W kategorii Juniorów pierwsze miejsce zajął Kamil Marcinkiewicz przed Adamem Kochanowskim i Tymoteuszem Burenkow.
Przypominamy, że w recepcji toru przyjmujemy już zgłoszenia do Grand Prix Polski oraz Mistrzostw Warmii i Mazur, które odbędą się 27 października. Wśród nagród między innymi sportowy przejazd za kierownicą samochodu rajdowego kategorii WRC2 – Ford Fiesta R5, a także testy w oficjalnym zespole organizatora serii ROK CUP Poland za kierownicą karta Tony z silnikiem Vortex o mocy 36 KM i weekend SPA.